O firmie

PERŁA – według legend jest owocem miłości tęczy dotykającej wód oceanu. To symbol kobiecości i miłości, czystości i cnoty. Jest jednym z pierwszych klejnotów, jakimi przystrajał się człowiek. Jej kształt i blask uchodzi za oznakę doskonałości - do której i my jako firma niestrudzenie dążymy. Perła utożsamiana jest z najwyższymi wartościami takimi jak: szczerość, uczciwość i mądrość. Tymi właśnie zasadami kierujemy się w biznesie.

BLACK PEARL - CZARNA PERŁA - niewyobrażalnie piękna, zwiastująca niezwykłe przeżycia – stąd nasza nazwa i logo. Czarne perły wód południowego Pacyfiku (otaczającego między innymi Australię), należą do najrzadziej spotykanych, a co za tym idzie do najcenniejszych pereł na Świecie. Potocznie zwane są czarnymi ale w rzeczywistości mienią się feerią barw. Takie właśnie są też nasze lakiery: piękne i barwne, a co za tym idzie gwarantują niezwykłe przeżycia estetyczne.

Jako ludzie tworzący firmę, twardo stąpamy po ziemi ale zawsze z głową w chmurach – tak bowiem rodzą się najlepsze rozwiązania. Tworzymy z pasją i absolutnym zaangażowaniem, wkładając w każdy aspekt naszej działalności dużo pokory i serca. Ważne jest dla nas dobro i atrakcyjność każdej kobiety a zwłaszcza jej paznokci. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie. Nie tylko słyszymy ale i słuchamy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl