Najlepsze lakiery hybrydowe i akcesoria do paznokci - Black Pearl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

❤️ Zarejestruj się, i skorzystaj z 5% rabatu na pierwsze zakupy ❤️

 

Na skróty:

 

  1. Przygotowanie paznokci
  2. Nałożenie bazy
  3. Aplikacja koloru
  4. Nałożenie topu
  5. Zakończenie.

 

1.Przygotowanie paznokci

Pierwszym krokiem jest umycie dłoni i ich dezynfekcja. Kolejny bardzo ważny punkt to dokładne usunięcie starej stylizacji z paznokci. Do tego posłuży nam pilnik o gradacji 100/180. Stroną o gradacji 180 usuwamy ją delikatnie z paznokci. Przy tej czynności należy uważać, aby nie przepiłować naturalnej płytki. Następnie „matowimy” płytkę gradacją 180 pilnika. Staraj się ,aby ruch pilnika odbywał się w jednym kierunku i nie nachodził dwa razy w to samo miejsce. Dzięki zmatowieniu płytki nasza stylizacja będzie lepiej się trzymała.

Przechodzimy do usunięcia skórek. Do tego zadania przyda nam się drewniany patyczek lub kopytko oraz Cuticle Remover – preparat do zmiękczania skórek. Cuticle Remover znajdziesz pod tym linkiem : https://bpnails.pl/pl/p/Cuticle-Remover-preparat-do-zmiekczania-skorek/279 .Cuticle Remover nakładamy po kropelce na płytkę paznokcia. Następnie rozprowadzamy go po naszych niechcianym nabłonku na paznokciach. Teraz czekamy 60 sekund  ,aż naskórek stanie się miękki, następnie przy pomocy patyczka lub kopytka odpychamy ostrożnie  zmiękczone skórki  w stronę wałów około paznockiowych ,a następnie ostrą stroną patyczka usuwamy nabłonek z płytki paznokcia. Na tym etapie warto przemyć ręce, aby usunąć niechciane zanieczyszczenia podczas usuwania skórek. Wacikiem nasączonym cleanerem odtłuszczamy naszą płytkę paznokcia. Nie zaponijmy oczyścić powierzchni przy wałach około paznokciowych. Na tak oczyszczone paznokcie nakładamy Non Acid Primer - primer bezkwasowy tak jakbyśmy nakładali zwykły lakier do paznokci. Musimy teraz odczekać ok. 30 sekund. Non Acid Primer znajdziesz  pod linkiem :  https://bpnails.pl/pl/p/Non-Acid-Primer-primer-bezkwasowy-10ml/278 .

 2.Nałożenie bazy

Przechodzimy do kolejnego etapu naszej stylizacji. Przy pomocy pędzelka dwustronnego do żelu Owal Gel Builder, stroną Owal robimy tak zwaną „wcierkę” z bazy. Pędzelek dwustronny do żelu Owal Gel Builder znajdziesz pod linkiem : https://bpnails.pl/pl/p/Pedzelek-dwustronny-do-zelu-Owal-Gel-Builder/223 . Warstwa ta powinna być bardzo cienka. Tak przygotowaną „wcierkę” wkładamy do lampy na 60 sekund. Następnie przechodzimy do budowy paznokci . Na tym etapie będziemy nadawać i korygować kształt oraz będziemy wzmacniać konstrukcję naszych paznokci. Równomiernie nakładamy na całą powierzchnię płytki bazę tak , aby produktem nie dotknąć skórek. Można sobie pomóc podtrzymując opuszki tak, aby produkt dotarł na całą powierzchnię płytki. Następnie na środek paznokcia nakładamy większą kroplę bazy i przeciągamy ją w stronę wolnego brzegu. Teraz, aby ułatwić sobie pracę można użyć cienkiego pędzelka „Pędzelek dwustronny do zdobień S Nail Art. Znajdziesz go pod linkiem : https://bpnails.pl/pl/p/Pedzelek-dwustronny-do-zdobien-S-Nail-Art/225 . Ułożony i rozprowadzony produkt po uzyskaniu idealnej linii światła utwardzamy w lampie przez 30 sekund.

3.Aplikacja koloru

Przechodzimy teraz do kolorowego lakieru hybrydowego. Pierwszą warstwę pokrywamy równomiernie, zalecamy położyć ją cienką i nie dojeżdżając do skórek. To znacznie ułatwi nam pracę. Utwardzamy ją przez 30 sekund. Przed nałożeniem drugiej warstwy odpychamy przy pomocy patyczka wał około paznokciowy. To nam pozwoli na doprowadzenie produktu jak najbliżej skórek. Ruchem pulsacyjnym, ale delikatnym nakładamy lakier w okolice skórek ,następnie rozprowadzamy go po całej powierzchni płytki. Utwardzamy lakier przez 30 sekund w lampie.

 

4.Nałożenie topu

Jest to ostatni etap naszej stylizacji. Top Super Glossy nakładamy równomiernie na całą powierzchnie  nie dociskając zbyt mocno pędzelka. Top zabezpiecza naszą stylizację oraz nadaje jej połysku. Utwardzamy go w lampie przez 60 sekund.  Top Super Glossy znajdziesz pod linkiem : https://bpnails.pl/Top-Super-Glossy . Nasz top nie zawiera warstwy dyspersyjnej więc nie ma konieczności przecierania paznokci cleanerem.

5.Zakończenie

Na koniec warto zaaplikować oliwkę na skórki, aby je odżywić po pracy przy nich.

Jeżeli nie czujesz się na siłach wykonać każdego etapu stylizacji jednocześnie na wszystkich paznokciach to nic nie szkodzi. Zajmie Ci to dłużej ,ale należy czuć się pewnie przy tym co się robi. Praca musi być bezpieczna. Produkty mogą być stosowane wyłącznie na paznokcie. Ale pamiętaj , praktyka czyni mistrza. Bo przecież nawet najlepsze stylistki musiały się tego kiedyś nauczyć 😉

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl